Sauna Near Infra-red

Sauna Near Infra-red – opinie

(listy pacjentów do dra Wilsona, opublikowane w jego książce „Terapia sauną w celach detoksykacyjnych i leczniczych oraz film w którym dr Thomas Burke pokazuje swoich pacjentów)

Przez ostatnie 25 lat cierpiałam z powodu boreliozy. Byłam już w tak złym stanie, że najczęściej musiałam leżeć, a jeśli wstawałam często musiałam korzystać z balkonika.

Usłyszałam o bardzo zachęcających efektach leczenia sauną infrared i sześć tygodni temu zainstalowaliśmy w naszej garderobie saunę z lampami podczerwieni, zgodnie z instrukcjami dr. Wilsona.

Stopniowo zaczęłam czuć się coraz lepiej. Moje ciśnienie krwi podniosło się z rozpaczliwego poziomu 80/50 do prawie normalnego 110/70! Mój lekarz był zdumiony.

Podzieliłam się swoim odkryciem z wieloma innymi osobami, które walczą z „nieuleczalnym” podciśnieniem wazowagalnym.

Podjęłam się również trwającego pięć tygodni wolontariatu, w trakcie którego musiałam stać przez kilka godzin. Wcześniej korzystałam czasami z balkoniku, lecz najczęściej musiałam leżeć. Niech Bóg Pana błogosławi doktorze.

– Pani R.V., Australia

„Zostałam poddana działaniu toksyn chemicznych 11 września w Nowym Jorku. Od tego czasu miałam problemy oddechowe. To był ogromny cios dla mojego systemu odpornościowego. Stałam się podatna na każde przeziębienie i grypę, a przez trzy kolejne zimy chorowałam na zapalenie oskrzeli.

Przez osiem miesięcy stosowałam saunę z lampami na podczerwień i stwierdzam, że było to nadzwyczaj pomocne. Przyniosło ogromną poprawę i zmieniło moje życie. Zapalenie oskrzeli minęło. Gdy tylko złapałam przeziębienie, stosowałam podczerwień i w odpowiedzi następowała stopniowa poprawa. Nie miałam już więcej infekcji zatok, a schorzenia klatki piersiowej zostały wyleczone przez saunę na podczerwień.

Straciłam również na wadze i po prostu ogólnie czuję się lepiej. Poprawił się także stan moich zębów i dziąseł, na które cierpiałam od dawna i martwiłam się tym. W saunie zawsze byłam skupiona na sobie. To jest najbardziej relaksujące doświadczenie, jakie kiedykolwiek przeżyłam, a spróbowałam wielu terapii naturalnych. Jestem zdumiona tym, co sauna zrobiła dla mojego życia.”

– Pani D.R. Kunkletown, PA.

Rozpoczęłam terapię z powodu poważnej depresji. (…) W ciągu zaledwie kilku krótkich tygodni stosowania sauny z lampami podczerwieni zaczęłam czuć się dużo lepiej. Wcześniej bez skutku odwiedziłam wielu lekarzy i wydałam wiele pieniędzy. To wspaniałe uwolnić się od leków antydepresyjnych i z nadzieją patrzeć w przyszłość. W końcu znalazłam coś, co naprawdę pomaga.”

– Pani D.A., Phoenix, Arizona.

„Mam 70 lat. Po okropnym wypadku samochodowym, który miał miejsce dwa lata wcześniej, stale odczuwałam ból. Sauna z lampami podczerwieni powstrzymuje ból. Czasem wstaję o 4 rano i idę do sauny. Po 30 minutach ból całkiem ustępuje. Czasem mój pot potwornie cuchnie. Jest to prawdopodobnie spowodowane wieloma lekami, jakie przyjęłam po wypadku.

Nosiłam perukę, ale teraz moje włosy ponownie stały się grube, jak wtedy, gdy byłam młoda. Również paznokcie, które były słabe, stały się bardzo mocne, mam także mniej zmarszczek.

Mój mąż również zauważył, że minął mu ból stawów skokowych i biodrowych. Lepiej chodzi, stracił na wadze, jest szczęśliwszy i lepiej gra w golfa. Mój mąż i ja planujemy regularnie korzystać z sauny przez resztę naszego życia.”

– Pani A.W., Sun Lakes, Arizona

„Zdiagnozowano u mnie syndrom chronicznego zmęczenia, syndrom wirusa Epsteina-Barr, refluks i wysoki poziom Candida albicans. Już po pięciu sesjach terapii sauną zaczęłam czuć się lepiej i czułam się coraz lepiej w ciągu kolejnych trzech miesięcy jej stosowania.

Wierzę, że sauna może zredukować moje życiowe obciążenia. Refluks również się zmniejszył i ogólnie czuję się silniejsza. W małym budynku za naszym domem mój mąż zbudował ‘kabinę saunową’ zgodnie ze specyfikacją podaną w książce dra Wilsona. Temperatura w niej osiąga jedynie 35-38ºC. Pomimo to pocę się dość intensywnie. Jestem ogromnie wdzięczna za informacje zawarte w książce.”

– Pani R.H., Tallahassee, Floryda.

„W 1987 r. zdiagnozowano u mnie HIV. Od stycznia 2006 r. przez prawie cztery lata stosowałem saunę z lampami podczerwieni. Wyniki testów krwi i badania fizykalnego były najlepsze od 1987 r.! Liczba limfocytów T wynosi 502, a innych mieści się w normie. Poziom cholesterolu wynosi 142, chociaż jem dużo boczku i jaj. Wirus HIV jest na poziomie niewykrywalnym, nawet z wykorzystaniem najlepszych testów.”

– Pan J.H., Palm Springs, CA.

To niesamowite jak podczas mojego leczenia dochodziło do otwierania i uzdrawiania starych ognisk. Leczenie rozpoczęłam z powodu przewlekłych bólów głowy i twarzy. Przez trzy lata odczuwałam silny ból i ucisk nad lewym okiem, a także ból promieniujący w dół po lewej stronie twarzy. Żaden lekarz nie był w stanie mi pomóc. Ale po zaledwie dwóch miesiącach korzystania z sauny z lampami podczerwieni ucisk ustąpił.

Po czterech dniach od rozpoczęcia terapii sauną obudziłam się z bardzo bolesnym gardłem i bólem głowy. W ciągu tygodnia objawy te ustąpiły, pojawiła się natomiast cuchnąca, żółtawa wydzielina z nosa. Trwało to około tygodnia. Następnie zaczął się okropny ból głowy, z powodu którego musiałam przyjmować Excedrin. Wciąż miewam bóle głowy, kontynuuję więc terapię sauną. Zainstalowałam saunę z lampami podczerwieni w mojej małej sypialni i korzystam z niej przez godzinę dziennie (dwie półgodzinne sesje).

– Pani S.S., Chads Ford, PA.

Inny przypadek pokazujący reakcje lecznicze:

„Korzystałem z sauny z lampami podczerwieni codziennie przez około trzy miesiące, po czym pojawił się u mnie silny ból i obrzęk szczęki w okolicy dolnych dwójek. Prześwietlenie wykazało obecność dwóch ropni okołozębowych i stomatolog zalecił antybiotyki oraz niezwłoczne usunięcie chorych zębów. Uznałem jednak, że jest to prawdopodobnie reakcja lecznicza i kontynuowałem terapię sauną dwa razy dziennie, a w ciągu dnia stosowałem także pojedynczą lampę podczerwieni przez pięć minut, co godzinę. Po trzech dniach ropień pękł otwierając się do wnętrza jamy ustnej. Ból ustąpił całkowicie, a zęby były w dobrym stanie przez kolejne
lata.”

– Pan E.F. Prescott, AZ

„Od 64 lat cierpię na migrenowe bóle głowy, które rozpoczęły się, gdy miałem rok lub dwa lata. Przez większość czasu byłem niezdolny do niczego i uzależniłem się od Imitreksu (Sumatriptan).

Zdrowa dieta i wiele typów terapii przyniosły jedynie niewielką poprawę. Dwa lata temu zbudowałem saunę z lampami na podczerwień. Było to niezbędne dla mojego leczniczego programu detoksykacji i przywrócenia równowagi chemicznej ciała. Jestem podekscytowany, informując, że po raz pierwszy w życiu mogę kontrolować bóle głowy, nie pozwalając im kontrolować mnie.

Sauna pozwoliła mi również wypocić PCP i inne różne związki chemiczne, włączając w to dodatki do żywności i zanieczyszczenia obecne w powietrzu i wodzie. Pomaga mi również oczyścić zarówno ducha, jak i ciało. Nazwałem moja saunę ‘Smok’, gorący ognisty oddech oczyszczania.”

– Pan N.P., Prescott, AZ.

„Dwa lata temu zdiagnozowano u mnie kardiomiopatię i stan astmatyczny, powodujący nieustanny kaszel. Zacząłem korzystać z sauny z lampami podczerwieni, odbywając sesje prawie codziennie przez 22 miesiące. Kaszel ustąpił, a stan mojego serca zmienił się ze ‘znacznego przerostu’ do ‘łagodnego przerostu’. Mam więcej energii i jaśniej myślę. Mój kardiolog jest bardzo zdziwiony.”

– Pan J.M., Manchester, Connecticut

„Cierpiałam z powodu zmęczenia, alergii pokarmowych i innych problemów trawiennych. Doświadczałam również obrzęku węzłów limfatycznych. Osiem miesięcy temu zaczęłam codziennie korzystać z sauny z lampami podczerwieni i jestem zadowolona z wyników. Sauna dodała mi energii, obrzęk węzłów limfatycznych ustąpił i czuję się znacznie zdrowsza.”

– Pani S.K., Nashville, TN

przekierowanie

Osobiste doświadczenie dra Wilsona z zastosowania u siebie terapii sauną znajdziesz w artykule „Moje osobiste doświadczenia z sauną z lampami podczerwieni:

Obejrzyj też film, w którym inny lekarz – dr Thomas Burke prezentuje fantastyczne efekty zastosowania światła czerwonego i podczerwonego w leczeniu kilku poważnych schorzeń.

Wstawić film lub jeśli to niemożliwe link

https://www.youtube.com/watch?v=-Q-CC3kdSc0